מאמרים  »  חיפוש עבודה  »  4 סיבות למה לא לעשות רילוקיישן

4 סיבות למה לא לעשות רילוקיישן

בעולם שבו הגבולות נפרצו ואפשר להגיע לכל מקום בטיסה מהירה, זה לא מפתיע שיש הרבה הצעות של רילוקיישן בסוגים שונים של עבודה. הציעו גם לכם הצעה כזאת ואתם מתלבטים? אם כך, בהחלט אפשר להבין אתכם, ואין ספק שלא קיימת תשובה אחת נכונה. למרות שהרבה אנשים חושבים שרילוקיישן זה הצעד הטוב ביותר שהם יוכלו לעשות למשפחה, אנו מביאים לפניכם כאן ארבע סיבות טובות שבגללן כדאי לכם לוותר על האתגר הזה.

  • האתגר למשפחה – בין אם הילדים שלכם קטנים מאוד ובין אם הם כבר יותר גדולים, אתם יכולים להיות בטוחים שכל העניין של מעבר למדינה אחרת לא יהיה פשוט עבורם. לכן זו הסיבה הראשונה שבגללה כדאי לכם לוותר על החלום הזה ובכל זאת לנסות ולהתקדם בארץ.
  • קשיי הסתגלות – זה לא משנה בני כמה אתם ואם חייתם בעבר במדינה אחרת או לא, כי המעבר למקום חדש תמיד לוקח זמן. יהיה עליכם להתמודד עם קשיי הסתגלות לא פשוטים שמידי פעם גם כוללים קשיי שפה, ולא בטוח שזה שווה את המאמץ.
  • המרחק מהארץ – ברגע שבו תעלו על המטוס תגלו עד כמה אתם קשורים לחברים שלכם ובעיקר למשפחה, ולהתמודד במשך שנים ארוכות עם המרחק הזה זה לא דבר פשוט.
  • חינוך הילדים – כל זוג הורים ישראלים רוצה שהילדים שלהם יהיו ישראלים ויתחנכו בצורה כזו, ואין ספק שאם לא תהיו פה מספר שנים זה יורגש בחינוך של הילדים שלכם.

אין ספק בכך שיש משהו קוסם בלעבור למדינה אחרת ולקבל על כך הרבה כסף, אך חשוב לזכור שזה לא יכול להתאים לכולם וכי יש אנשים שבהחלט עדיף להם להישאר בארץ ולוותר על החוויה הזאת.


לרשימת חברות המלאה לחץ כאן