מאמרים  »  חיפוש עבודה  »  איך למצוא עבודה בפייסבוק

איך למצוא עבודה בפייסבוק

אם אתם מעוניינים לעבוד בפייסבוק עצמו או למצוא עבודה באמצעות הפייסבוק בוודאי תשמחו לשמוע שאין יותר קל מזה. מדריך זה יעזור לכם להבין כיצד גם אתם תוכלו להגיע אל אותן קבוצות תעסוקתיות בפייסבוק שיאפשרו לכם למצוא את אותה משרה נחשקת בה אתם מעוניינים.

קצת על פייסבוק

פייסבוק היא הרשת החברתית הבינלאומית הגדולה ביותר. רשת חברתית זו מוכרת כמעט בכל מדינה בה אנשים משתמשים באינטרנט ורוב האנשים בישראל הם בעלי כרטיס פרופיל חברתי ברשת זו. הרשת מאפשרת לכל אחד ללקט חברים, להכיר אנשים חדשים, להשתייך אל קבוצות עניין שונות , לנהל צ'טים, לכתוב הודעות אישיות אחד לשני ולפרסם כל מיני פוסטים שיכולים להיות קשורים אל תחביבים שונים, חיים אישיים, תעסוקה ועוד. זוהי הסיבה שפלטפורמה זו אידיאלית כל כך גם למציאת עבודה בצורה הטבעית ביותר.

פייסבוק כפלטפורמה לתעסוקה

אם אתם מעוניינים לחפש עבודה באמצעות הפייסבוק יש לכם אפשרות לבצע את הדברים הבאים:

  1. קבוצות וקהילות- יש לכם אפשרות לבצע חיפוש חכם ולאתר קבוצות שתחום העניין התעסוקתי שלהם הוא אותו תחום עניין שלכם ולהצטרף אל אותה קבוצה. בנוסף, יש בפייסבוק קבוצות רבות שעיקרן הוא מציאת משרות. ניתן להצטרף אל קבוצות אלו שמנוהלות פעמים רבות על ידי רכזי גיוס של חברות מסוימות, חברות כוח אדם וחברות השמה.
  2. פוסטים- יש אפשרות לכתוב פוסט שבו אתם מצהירים שאתם מחפשים עבודה ולעשות שיתוף של פוסט זה בקרב כל החברים שיש לכם ברשימה ולבקש מאותם חברים להפנות את הפוסט לגורמים הרלוונטיים.
  3. צ'ט- יש אפשרות לשוחח עם אנשים בקבוצות שונות ולנסות לברר האם בחברה שלהם יש משרות פתוחות והאם מדובר על משרות של 'חבר מביא חבר' ולא רק מכרזים פנימיים.

לרשימת חברות המלאה לחץ כאן