מאמרים  »  חיפוש עבודה  »  הפצת קורות חיים חינם

הפצת קורות חיים חינם

אתה נמצא בעיצומו של תהליך חיפוש עבודה, עובר בין האתרים השונים, קורא בעיתונים ושואל חברים. אין ספק שמדובר בתהליך ארוך ומעייף. בשנים האחרונות נפתחו פלטפורמות רבות מבוססות אינטרנט אשר מטרתן היא אחת – הפצת קורות חיים בצורה היעילה והמהירה ביותר עבורך! מערכות אלו עושות בשבילך את העבודה השחורה ומאפשרות לך להתרכז במשימות החשובות.

אז איך זה בעצם עובד?

השירות הינו נגיש ופשוט מאין כמוהו, מחפש העבודה נכנס לאתר ובמקום להעביר שעות בחיפושים אחר משרות רלוונטיות, כל שעליו לעשות זה למלא טופס הגדרות באתר אשר מאפיין את סוג העבודה אותה הוא מחפש, האיזור בו הוא מעוניין לעבוד ועוד מספר פרטים אישיים כולל קורות החיים, בסיום התהליך לוקחת המערכת את הפרטים אותם השאיר הגולש ושולחת בשבילו את קורות החיים אך ורק ולחברות הגיוס הרלוונטיות אליו.

מה הן היתרונות בשיטה זו?

זה אולי ישמע מצחיק אך בשיטה זו יש כמעט רק יתרונות, לדוגמא:

  • חיסכון גדול בזמן, בלחיצת כפתור אחת קורות החיים שלך יועברו לעשרות ואף מאות מעסיקים שונים לפי הגדרתך, מה שאומר - רק מעסיקים רלוונטיים.
  • האפשרות לבצע את הפעולה בשעות הנוחות לך, במקום המתאים לך, ולפי התנאים הנוחים לך אצלך בבית כל שנחוץ הוא חיבור פשוט לאינטרנט.
  • השימוש בפלטפורמות נוחות ומתוחכמות לצורך חיפוש עבודה באינטרנט מאפשרות לך חשיפה מרבית ומבטיחה לך את מציאת העבודה המתאימה ביותר לצרכייך ללא כל צורך בפשרות.

חשוב לזכור - על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבורך, כתיבה נכונה ומתאימה של קורות הינה הכרחית, התאם את קורות החיים למשרה אליה אתה מכוון ותשתדל להימנע מאינפורמציה לא רלוונטית. הדגש את מעלותיך וצרף מידע מקדים על מנת לבסס רושם ראשוני חיובי.


לרשימת חברות המלאה לחץ כאן