מאמרים  »  קריירה  »  איך לשנות מקצוע אחרי גיל 40

איך לשנות מקצוע אחרי גיל 40

העולם התעסוקתי שבו אנו חיים היום שונה מאוד לעומת מה שהיה קיים בעבר, ואחת מהדוגמאות שמוכיחות את זה זו העובדה שהיום יותר ויותר אנשים מעיזים לשנות מקצוע אחרי גיל 40. אם גם אתם עבדתם בתחום מסוים כל החיים והגעתם למסקנה שאתם רוצים לעשות משהו אחר, הגיע הזמן שתדעו שאתם יכולים להגשים את החלום הזה, ולא כדאי לדחות אותו עוד ועוד. הדבר הראשון שצריך להיות לכם כדי שתוכלו גם אתם לשנות מקצוע אחרי גיל 40, לפני הכול, זו נחישות וביטחון, כי ללא נחישות וביטחון יהיה לכם מאוד קשה להגשים את החלום.

לעשות צעדי הכנה

דבר נוסף שכדאי לכם לדעת על שינוי מקצוע אחרי גיל מסוים, זה שעדיף לעשות את הדברים בהדרגה. כלומר, אם לדוגמא עד היום עבדתם בתכנות מחשבים והיום אתם רוצים להיות מאמנים אישיים, לא כדאי שתעזבו את העבודה לפני שאתם מתחילים ללמוד לעומק את התחום של אימון אישי. תוך כדי הלימודים והקורסים השונים שתוכלו לעשות תהייה לכם הזדמנות לגלות האם זה באמת מקצוע שיכול להתאים לכם או שזה רק היה נדמה לכם. בצורה כזאת הצעד הסופי שתעשו ברגע שתעזבו את העבודה לטובת קריירה חדשה יהיה צעד הרבה יותר מחושב ובוגר.

תכננו את העתיד

רגע לפני שאתם עוזבים הכול כדאי יהיה גם לתכנן את העתיד שלכם הן מבחינת מקום העבודה והן מבחינות אחרות. כלומר, אם כבר עשיתם את הקורסים השונים של אימון אישי, איך אתם חושבים להשיג לקוחות? האם זה יהיה על ידי כך שתקימו עסק עצמאי או שאתם הולכים לעבוד אצל מישהו? ככל שתחשבו על הדברים יותר מראש ותתנו תשובות לשאלות רבות יותר כך השינוי יהיה יותר נכון לכם ויציב.


לרשימת חברות המלאה לחץ כאן