מאמרים  »  טיפים נוספים  »  4 דרכים להתחבב על הבוס שלך

4 דרכים להתחבב על הבוס שלך

כל אחד יודע שאנשים שהמנהל אוהב הם אנשים שמצליחים לטפס במעלה הדרגות. לכן, כל אחד מעוניין לדעת כיצד הוא יוכל להתחבב על הבוס (מבלי להיחשב כאדם דביק במיוחד). מאמר זה יעזור לכם בהשגת מטרה זו.

כבדו את הסמכות שלו

אחד הדברים החשובים ביותר עבור כל מנהל הוא שהעובדים שלו יהיו מודעים לכך שהוא המנהל שלכם ובהתאם הם יכבדו את הסמכות שלו. דבר זה תמיד כולל דיווח לבוס לגבי כל הדברים החשובים ביותר בעבודה, הקפדה על הכללים אותם הוא הכתיב ועוד. יש לקחת בחשבון שרוב האנשים המוכשרים שאינם מצליחים להתקדם במקום העבודה הם אותם אנשים בעלי בעיה בכל הקשור אל סמכות של הבוס וכבוד אליו.

לא מאחרים ולא מבקשים טובות

דבר נוסף שישמח כל בוס במקום העבודה שלו הם עובדים שלא מאחרים לעבודה, לא מאחרים לחזור מהפסקות, לא מבקשים להשתחרר מוקדם יותר כל יום יומיים ואנשים שמצליחים להקדיש את כל כולם לפרויקטים בעבודה, גם אם הדבר מצריך להישאר שעות נוספות (באישור הבוס כמובן). אנשים אלו הם בדרך כלל אנשים חרוצים, אמינים ואנשים שמשתלם לקדם אותם בעבודה ולסמוך עליהם לגבי כל דבר.

פותרים בעיות לבד

רוב הבעיות בהם אנו נתקלים בשעות העבודה הן בעיות אותן אנו יכולים לפתור בעצמנו. חשוב להימנע מללכת לבוס לגבי כל בעיה. אם יש לכם בעיה עם אחד העובדים רצוי לפתור את הדברים עם אותו עובד בשיחה בהפסקה. אם יש לכם בעיות בבית יש להגיע להחלטה ברורה האם הצעד המתאים יהיה לבקש מהבוס ללכת הביתה או להישאר לעבוד ללא שיתוף יתר בבעיה האישית וכו'

מראה ומצב רוח

המראה שלכם והמצב רוח שלכם ישפיעו באופן ניכר על האווירה במקום העבודה ועל היחס של הבוס אליכם. לבוש מרשים, הקפדה על טיפוח, עזרה לאחרים ומצב רוח טוב יעזרו לכם להפוך לחביבי הבוס.


לרשימת חברות המלאה לחץ כאן