מאמרים  »  טיפים נוספים  »  אוהב לדבר מול קהל? אולי תתחיל ללמד בתחום שלך?

אוהב לדבר מול קהל? אולי תתחיל ללמד בתחום שלך?

אנשים רבים למדו תחום זה או אחר ולאחר מספר שנים הם חווים שחיקה וחושבים על שינוי תעסוקתי. אם גם אתם אוהבים את המקצוע שלכם ובעלי ידע בתחום מסוים, יש לנו רעיון נפלא ומעשי אליכם. לימודים בתחום.

חייבים לעשות שינוי!!

פעמים רבות אנשים חשים שהם חייבים לעשות שינוי תעסוקתי וזאת משום הסיבות הבאות:

  • שחיקה- הרבה אנשים שעוסקים בתחום מסוים שנים רבות חשים שחיקה וחוסר יכולת להמשיך ולעבוד בו. אלו מעוניינים להמשיך באותו תחום אותו הם למדו או שבו הם מומחים, אך במתכונת קצת שונה. דבר שיעניק קצת אווירה רעננה לכל העניין.
  • סטאטוס- אנשים רבים שהתחילו בגיל צעיר בקריירה בתעשיית ההייטק התחתנו והחלו לבנות משפחה וכעת הם חשים שמתכונת התעסוקה שלהם אינה מתאימה להם יותר. הם אינם מעוניינים לטוס לחו"ל לעיתים קרובות ולהשאיר את הילדים לבד והם אינם מעוניינים לעבוד שעות רבות מדי יום ולא לראות את הילדים.

זהו הזמן לחשוב על שינוי צורת התעסוקה שלכם ולהתחיל לחיות את החיים כפי שאתם מעוניינים.

אוהבים לדבר מול קהל? מצאנו לכם עבודה!

אם אין לכם בעיה לדבר אל מול קהל ובחלומות הפרועים שלכם ראיתם את עצמכם עומדים על הבמה ונושאים את נאום חייכם, בוודאי תהיו מופתעים לשמוע שאתם עדיין יכולים לעשות זאת. בשנים האחרונות אנשים רבים מתחום המדעים המדויקים, מדעי המחשב ותחומים נוספים בוחרים להתחיל ולעסוק במקצועות ההוראה. דבר זה ישים כמרצים באוניברסיטה (אם אתם עומדים בדרישות) או כמורים בבתי הספר (יש צורך בהשלמת תעודת הוראה).

לסיכום, אם אתם מעוניינים לשלב את כישורי הרטוריקה שלכם עם כל הידע והניסיון שצברתם לאורך השנים, גם אתם יכולים לעשות זאת על ידי הסבה להוראה. מתכונת ההוראה תאפשר לכם לחנך את דור העתיד גם שלכם וגם בבתי הספר השונים בישראל.


לרשימת חברות המלאה לחץ כאן