מאמרים  »  טיפים נוספים  »  איך לנהל מו"מ מוצלח על השכר שלכם

איך לנהל מו"מ מוצלח על השכר שלכם...

לא משנה מה העבודה שלנו או מה התפקיד שלנו, כל אחד מאתנו משקיע הרבה בשביל לעשות אותם כהלכה ועל הצד הטוב ביותר. כאשר אנחנו מתאמצים ומשקיעים את מיטב הזמן והמרץ שלנו בעבודה אנחנו רוצים לקבל גמול הולם. השכר של רובנו הוא שכר שלא מספיק בשביל הוצאות המחייה היקרות בארץ. ביחד יוקר המחייה והמאמץ הרב שלנו בעבודה מובילים רבים מאתנו לבקשה העלאה במשכורת. במשא ומתן על השכר שלנו קשה מאוד לעמוד על שלנו ולקבל את מה שאנחנו רוצים. ניהול משא ומתן מסוג זה מצריך מיומנות רבה ויכולת תקשורת טובה.

למה חשוב לעמוד על שלנו במשא ומתן על השכר שלנו?

אחד הדברים שהכי חשוב להקפיד עליהם במהלך המשא ומתן על השכר שלנו הוא לעמוד על שלנו ולא לוותר או להתקפל בקלות. כאשר אנחנו מגלים חולשה בעמדות שלנו במהלך המשא ומתן על השכר שלנו אנחנו למעשה מראים למנהל שלנו או לבעל החברה איתם אנחנו נושאים ונותנים שאנחנו מוכנים להתפשר ולרדת במחיר שלנו. אם אנחנו רוצים להגיע לתוצאות משמעותיות ולקבל העלאה משמעותית בשכר שלנו אנחנו חייבים להיות נחושים ובטוחים בעצמנו.

העלאה בשכר אוטומטית מציבה אותנו ברף גבוה יותר של משכורת (גם במידה והעלאה הייתה דרך הטבה כזו או אחרת כמו קרן השתלמות, תנאים וכו') ובכך "מגדילה את המניות" שלנו בשוק העבודה. לא תמיד יש קשר בין הדברים, אך העלאה בשכר עשויה גם לתרום ולעזור לכם להשיג תפקיד בכיר יותר


לרשימת חברות המלאה לחץ כאן