מאמרים  »  קריירה  »  החלפת מסלול בקריירה לאחר גיל 40 - כך תעשו זאת נכון

החלפת מסלול בקריירה לאחר גיל 40 - כך תעשו זאת נכון

אם אתם חשים שקשה לכם לקום כל יום לעבודה, שהתחום בו אתם עוסקים אינו מעניין אתכם ואתם עושים זאת רק כדי להתפרנס ושהפרנסה גם היא לא בשמיים, כנראה שהגיע הזמן לעשות שינוי ולהחליף קריירה.

אני כבר בן 40...

הרבה אנשים סבורים שמשום שהם בני ארבעים ומעלה הם לא יכולים לעשות הסבה ולהתחיל לבנות קריירה בתחום אחר. סברה זו היא טעות גדולה מאוד, שכן יש הרבה מקומות עבודה שמעוניינים באנשים בגילאי הארבעים וזאת משום שמדובר על אנשים רציניים וסובלניים שיכולים לספק לעבודה אותה הם מבצעים ערך מוסף מרוב הצעירים. בארצות הברית ניתן לראות פעמים רבות מנהלים ועובדים במוקדי השירות והמכירה שעוברים גם את גיל החמישים וזאת משום שהסברה היא שאנשים בגילאים אלו יותר מחויכים, סובלניים ובעלי ניסיון בחיים שמתורגם בצורה הטובה ביותר במקום העבודה.

מחליפים מסלול בקריירה

אם אתם שואלים את עצמכם כיצד עושים את זה, סימן שכנראה שיש לכם מוכנות גבוהה לביצוע צעד זה. אם אתם אקדמאים בוודאי תשמחו לשמוע שיש מסלולי הסבה רבים שמוצעים לאקדמאיים, חלק מהמסלולים מציעים הסבה לחינוך. אם אינכם אקדמאיים יש אפשרות ללמוד במכללות שונות שמציעות מסלולי הנדסאים ומסלולי לימודי תעודה שמציעים מגוון קורסים שעיקרם לימוד מקצוע זה או אחר. אנשים רבים בוחרים לראשונה את מסלול הלימודים שלהם בגילאי העשרים וגם אם הם אינם מתחברים לתחום, הם מוצאים את עצמם פעמים רבות ממשיכים בו וזאת משום שיש להם משפחה וילדים והם חייבים לפרנס. כעת, לא חייבים להמשיך בכך.

לסיכום, מעוניינים לבצע הסבה מקצועית ולהחליף מסלול קריירה באמצע החיים? מקומות עבודה רבים מחפשים אתכם. עשו את הצעד והתחילו ליהנות מהחיים.


לרשימת חברות המלאה לחץ כאן