מאמרים  »  חיפוש עבודה  »  עבודות מומלצות לסטודנטים

עבודות מומלצות לסטודנטים

ישנן משרות רבות המיועדות לסטודנטים. אם בעבר, מעסיקים רבים העדיפו להימנע מהעסקתם של סטודנטים כיום המצב השתנה בצורה משמעותית וחברות רבות מעוניינות לקלוט סטודנטים במשרות חלקיות וזאת בתקווה שהם יבחרו להמשיך עם החברה ולהתפתח בה גם לאחר סיום לימודיהם.

חיפוש והפצה של עבודות סטודנטים

כיום, חיפוש של משרות סטודנטים הוא קל מאוד. יש אתרי אינטרנט שמפרסמים משרות סטודנטים. יש אפשרות של הפצת קורות חיים של סטודנטים למעסיקים וחברות רבות בצורה מהירה ויש אפשרות של פנייה ישירה אל חברה באמצעות אתר האינטרנט שלה שבו מפורסמות כל מיני סוגים של משרות המיועדות לסטודנטים. הדבר החשוב שכל סטודנט צריך לעשות הוא להחליט מהם אחוזי המשרה עליהם הוא יכול להתחייב ומהי סוג המשרה המתאימה לו וזאת בה הוא יוכל לנצל את פוטנציאל הכישורים שלו על מנת להצליח ולהרוויח הכנסה חודשית גבוהה.

עבודות סטודנטים- כללי מפתח

עבודות מומלצות לקהל היעד של הסטודנטים הם עבודות שכוללות שכר בסיס ובונוסים. יש כאלו שמחליטים כי הם מעדיפים עבודה במסעדות ובתי קפה וזאת משום האפשרות של טיפים גדולים ותקשורת חיה עם קהל הלקוחות. לעומת זאת, סטודנטים אחרים מחליטים לעבוד בשירות לקוחות של חברות תקשורת, הלפ דסק בחברות הייטק וסטארט אפ וכן מוקדי מכירות של חברות גדולות וזאת משום השכר המסודר שנכנס לבנק בתאריך ברור מדי חודש ואפשרויות הקידום בחברה לאחר סיום לימודיהם. יש גם סטודנטים שמחליטים לשמש כדוגיסיטר או בייביסיטר. מה שחשוב לזכור הוא שחשוב לחפש עבודה במשמרות שתתאים ללוח הזמנים של הסטודנט. בנוסף, תמיד חשוב לוודא כי עובדים בחברה או אצל מעסיק אמין ובעל ניסיון שאכן מסוגל לשלם בתאריכים קבועים מדי חודש.

לסיכום, בטחון תעסוקתי, שכר בסיס עם אפשרות להטבות ובונוסים לפי יעדים ואפשרות ללוח זמנים נוח (משמרות) הם השיקולים העיקריים למציאת עבודה מומלצת לסטודנט.


לרשימת חברות המלאה לחץ כאן