מאמרים  »  חיפוש עבודה  »  עבודות מומלצות לחיילים משוחררים

עבודות מומלצות לחיילים משוחררים

חיילים משוחררים רבים תוהים מהן העבודות המומלצות ביותר לחיילים שזה עתה השתחררו מהצבא ומעוניינים לחסוך כסף לטיול, לימודים או כל מטרה אחרת. מאמר זה יגולל בפניכם את העבודות המומלצות ביותר.

חיילים משוחררים – הכנה מקדימה

הדבר הראשון אותו כל חייל בסוף השירות שלו או כל חייל משוחרר צריך לעשות טרם הוא מתחיל בחיפוש עבודה הוא לבצע עבודת הכנה מקדימה שתכלול את כל הדברים אותם הוא צריך להכין לראיון עבודה:

  1. קורות חיים- הדבר הראשון אותו יש לעשות הוא לכתוב קורות חיים. כאן חשוב לדעת כי דף קורות החיים הוא זה שמייצג אתכם וקובע האם יקראו לכם לראיון, לכם חשוב מאוד לכתוב קורות חיים בפורמט מקובל עם דגשים על כל הכישורים שלכם.
  2. מאגר משרות- הדבר השני הוא למצוא מאגר משרות שמתאימות לחיילים משוחררים. דבר זה ניתן לעשות על ידי כניסה אל אתרי אינטרנט של חברות כוח אדם ואתרי מנועי חיפוש משרות עצמאיים. חשוב לוודא כי בכל האתרים הללו יש קטגוריית חיפוש לחיילים משוחררים, קטגוריה של משרות כלליות וקטגוריה של אנשים ללא ניסיון קודם שמעוניינים למצוא את המשרה המתאימה להם.
  3. עבודות מועדפות- חשוב להגיע להחלטה האם מעוניינים בעבודה מועדפת שמיועדת לחיילים משוחררים ומבטיחה מענק של סכום יפה לאחר השלמת מספר חודשי עבודה או שמא אתם מעוניינים בכל משרה כללית שזה ניתן להרוויח כמות יפה של כסף.

עבודות לחיילים משוחררים

  1. עבודה מועדפת- כאן מדובר על משרות כלליות המתאימות לקטגוריית העבודה המועדפת. כלומר, אם חייל משוחרר עובד בעבודה מועדפת, כמו למשל תחנת דלק, אתרי בנייה, בתי מלון, חקלאות, תעשייה, בתי מלאכה וסיעוד במשך 6 חודשים שלמים הוא יקבל מביטוח לאומי מענק של כ- 9500 ₪. תמיד חשוב לוודא מול הביטוח לאומי או היחידות להכוונת חיילים משוחררים כי אכן מדובר על עבודה מועדפת.
  2. ברמנים- עבודה אידיאלית לחיילים. משלבת מקצועיות, חיי לילה, חברה, שכר בסיס (בדרך כלל) וטיפים.
  3. מלצרים- גם כאן מדובר על עבודה המתאימה לחיילים משוחררים, כאן מקבלים שכר בסיס וטיפים ויכולים להגיע לסכומים נאים.
  4. שירות לקוחות- במוקדים שפעילים במשך כל שעות היממה. כאן צוברים ניסיון בחברות גדולות, אפשרות לקידום, שכר מסודר ואפשרות לבונוסים ומגוון הטבות.

לרשימת חברות המלאה לחץ כאן