מאמרים  »  טיפים נוספים  »  יש לכם ניסיון כעצמאיים? למה חשוב להשיג כמה שיותר המלצות

יש לכם ניסיון כעצמאיים? למה חשוב להשיג כמה שיותר המלצות

אם אתם מעוניינים להתחיל לעבוד כעצמאיים או עובדים כבר בתחום במתכונת עצמאית של פרילנסרית אך מעוניינים להגדיל את ההכנסה, חשוב מאוד שתנקטו בכל מיני פעולות שיראו למתעניינים את היכולות והאיכות של העבודה אותה אתם מבצעים.

חתול בשק? לא מעוניינים!

אף אחד אינו מעוניין לקנות חתול בשק ולכן אין זה משנה אם אתם עצמאיים זה שנים או שעבדתם כשכירים במקצוע רוב השנים ורק עכשיו התחלתם לעבוד כעצמאיים. הדבר החשוב ביותר אותו כל אדם שמעוניין לשכור את שירותכם מעוניין לראות הוא את ההמלצות שלכם ואת תיק העבודות שלכם. שני דברים אלו ימחישו לאותו אדם שלקוחות אחרים כבר עברו את המסלול אותו הוא מעוניין לעבור אתכם ומרוצים מאוד מהעבודות שלכם.

אז מה עושים?

מעוניינים להתחיל ולהגדיל את הסיכויים שלכם למצוא לקוחות נוספים? להגדיל את ההכנסות שלכם? הציגו בפני לקוחות פוטנציאליים את הדברים הבאים:

  1. אתר אינטרנט- זהו כרטיס הביקור שלכם. הפנייה אל אתר האינטרנט שלכם תמחיש למתעניינים אודות הניסיון שלכם, השירותים שלכם, דוגמאות ומכתבי תודה/ממליצים.
  2. רשימת ממליצים- אם המתעניין פונה אליכם לקבלת הצעת מחיר ודוגמאות והמלצות, ראשית כל יש לשלוח לו במייל את ההמלצות ואת תיק העבודות. רק אם הוא חוזר אליכם יש לבצע אפיון דרישות ולאחר מכן להגיש לו הצעת מחיר.
  3. תיק דוגמאות- כאן מדובר על סוגים שונים של עבודות שעשיתם ואותם אתם מעוניינים להראות למתעניינים הפוטנציאליים וזאת על מנת שהם יתרשמו ויקבלו החלטה אם הם מעוניינים לשכור את השירותים המקצועיים שלכם.

לסיכום, כל עצמאי צריך להכין תיק דוגמאות של עבודותיו ורשימת ממליצים ומכתבי תודה של אנשים שהשתמשו בשירותיו. דבר זה ימחיש שיש להם ניסיון בתחום אותו הם מציעים לציבור הרחב ואנשים שמרוצים מהתוצאות.


לרשימת חברות המלאה לחץ כאן