מאמרים  »  חיפוש עבודה  »  5 סיבות להשתמש בכלי להפצת קורות חיים

5 סיבות להשתמש בכלי להפצת קורות חיים

אנו בחיים בעולם "אינסטנט" בו הכל חייב להיעשות כמה שיותר מהר וזאת על מנת להצליח באותה תחרות יומיומית שאינה מסתיימת. מאמר זה יעזור לכם להבין כיצד כלי להפצת קורות חיים יעזור לכם באיתור אותה משרה בה אתם מעוניינים.

קורות חיים- המטרות

הדרך הטובה ביותר להציג את יעילותו של כלי להפצת קורות חיים היא על ידי פירוט המטרות שלנו על ידי שליחות קורות החיים. המטרה המרכזית של כל אחד מאיתנו היא שקובץ קורות החיים שלו יגיע למקום הנכון. המטרה השנייה היא שהאדם האחראי במחלקת הגיוס או כוח האדם בחברת ההשמה או בחברה שפרסמה את המשרה יקרא את קורות החיים והמטרה השלישית היא שהוא יטלפן אליכם על מנת לזמן אתכם לראיון. כיוון שכיום כמות גדולה מאוד של אנשים שולחת את קורות החיים שלהם לכל משרה, אלמנט המהירות והיעילות משחק תפקיד מרכזי בהשגת המטרה. כלי להפצת קורות חיים ישרת אתכם בהתאם.

הפצה חכמה של קורות חיים

הסיבות להשתמש באתר אינטרנט או כלי ספציפי שמציע לכם הפצה של קורות חיים הן:

  • כמות גדולה- כלי להפצה של קורות חיים מאפשר שליחה של הקובץ אל חברות השמה, כוח אדם וחברות רבות שזקוקות לעובדים. הפצה לכמות גדולה של חברות תוך מספר דקות היא אחת הדרכים היעילות ביותר למצוא עבודה.
  • אזורים שונים- הפצה מהירה של קורות החיים באמצעות אתר אינטרנט מאפשר שליחת קורות החיים במקביל לכמה אזורים בארץ. בצורה כזו כל שתצטרכו להחליט הוא באיזה אזורים תוכלו לעבוד ולסמן שהקורות חיים יישלחו אליהם.
  • תשתית רחבה- יש אפשרות לסמן עד כמות מסוימת של תפקידים אליהם מייעדים. כלומר, הגדלת הסיכויים למציאת עבודה.
  • ללא עלות- הפצה של קורות חיים נעשית ללא עלות כלשהי.
  • הגדלת הסיכויים- ההחלטה להפיץ את קורות החיים שלכם תוך כמה שניות/דקות באמצעות כלי מיוחד באינטרנט משמע הגדלת הסיכויים למציאת אותה משרה בה אתם מעוניינים.


לרשימת חברות המלאה לחץ כאן