מאמרים  »  חיפוש עבודה  »  מיתוג אישי באינטרנט לקראת חיפוש עבודה

מיתוג אישי באינטרנט לקראת חיפוש עבודה

מיתוג אישי הוא אחת הפעולות החשובות ביותר כאשר מעוניינים למכור ולשווק מוצר או שירות. בשנים האחרונות אנשים הבינו כי דבר זה תקף גם לגבי בני אדם. מאמר זה יסביר כיצד מיתוג אישי באמצעות האינטרנט יכול לשפר את הסיכויים למצוא ולהתקבל אל אותה משרה בה מעוניינים.

מיתוג אישי- הופכים לטאלנטים

מיתוג אישי הוא חלק בלתי נפרד מחיינו וניתן להשוות אותו למערך היחסים אותו אנו בונים עם החברה. אם אתם מחפשים עבודה הגיע הזמן להתחיל וללמוד כיצד מבצעים מיתוג אישי, דהיינו שיווק עצמי וזאת על מנת לזכות באותה משרה מיוחלת בה אנו מעוניינים כמה שיותר מהר. כיום, מיתוג אישי נעשה באמצעות האינטרנט. כאן חשוב מאוד לתכנן מראש את הדברים תוך שלוקחים בחשבון את הנקודות החשובות ביותר:

  1. מומחיות- יש להחליט על תחום מומחיות בו מומחים ובו תתבלטו.
  2. אריזה- כרטיס ביקור שלכם. תגדירו לגולשים מי אתם, מה אתם רוצים להציע לאחרים ואיך אתם רוצים שהחברה תסתכל עליכם. אתם בונים את עצמכם מחדש באינטרנט.
  3. שיווק- יעשה על ידי כתיבת מיניסייט, מעורבות בפורומים פופולאריים, כתיבה של בלוג, השתתפות ברשת חברתית פופולארית, הפצה של קורות חיים, קידום הדפים בהם אתם מאוזכרים ועוד.

המטרה היא להפוך אתכם למרכז המסיבה וזאת על ידי שימוש באמצעי המדיה הניתנים לכל אחד מאיתנו על ידי האינטרנט. המטרה היא שאנשים יכירו את השם שלכם וירצו להכיר אתכם.

חיפוש עבודה ומיתוג אישי

אם אתם שואלים את עצמכם מה הקשור בין מיתוג אישי באינטרנט לבין חיפוש ומציאת עבודה, בוודאי תשמחו לשמוע כי הכל קשור. למעשה, זו הדרך הטובה ביותר למצוא עבודה. תדעו אם המיתוג שלכם הצליח אם תגיעו לראיון עבודה ותגלו מהר מאוד שהמראיין יודע עליכם לפחות כמו שאתם יודעים על החברה שלו. זה הסימון שנעשה מיתוג אישי מוצלח ושלב ההכנה וההיכרות הווירטואלי כבר נעשה טרם הוזמנתם לראיון.


לרשימת חברות המלאה לחץ כאן