מאמרים  »  טיפים נוספים  »  5 רעיונות לעבודות של הכנסות נוספות

5 רעיונות לעבודות של הכנסות נוספות

כיום, יש אפשרות לעבוד במשרה קבועה ולייצר כספים מעבודה נוספת שאותה ניתן לעשות בהתאם ללוח הזמנים והנוחות שלכם. מאמר זה יביא בפניכם רעיונות לעבודות שיביאו להכנסה נוספת. אם גם אתם מעוניינים בהכנסה נוספת התחילו לקרוא.

עבודה מהבית- הכנסה נוספת

אם בעבר, כל העבודות נעשו ממקום מסוים. כיום, יש אפשרות לעבוד גם מהבית באמצעות האינטרנט. בלוחות דרושים רבים ניתן לראות קטגוריה של 'עבודה מהבית', דבר שמוביל לעיתים לעבודות בתחום הטלמרקטינג, תכנים, הקלדה ועוד. עבודות אלו בדרך כלל על פי פרויקטים ויכולים להוביל להכנסה לא רעה.

עבודות זמניות ומשתלמות

עבודות כמו למשל מלצרות, בייביסיטר, דוגיסיטר וטלמרקטינג הן עבודות זמניות שיכולות להיעשות בזמן שמתאים לכם וללקוח. עבודות אלו מייצרות בדרך כלל הכנסה גבוהה לשעה מהשכר הבסיסי ולעיתים ניתן למזג אותם עם עבודה קבועה.

עצמאי בשטח

רעיון נוסף הוא להחליט ולספק שירותים בתור עצמאי. דבר זה ניתן לעשות בשעות הנוחות לכם. דוגמה לעבודות של עצמאי הינן שליחויות של כל מיני חפצים, כתיבת עבודות או מאמרים לאינטרנט, שיווק מוצר באמצעות מערכת אוטומטית באינטרנט, שיעורים פרטיים ועוד. חשוב לקחת בחשבון שלהיות עצמאי משמע לפתוח תיק ברשויות ואם אינכם מעוניינים בזאת, אז כדאי לוותר על העצמאות ולהשתלב באחת העבודות האחרות כאן.

שליחויות וחלוקות

עבודה שמייצרת הכנסה נוספת ומתאימה פעמים רבות גם לסטודנטים היא עבודת שליחויות. כאן כל מי שיש לו טוסטוס יוכל לחלק עיתונים מדי יום בשעות המוקדמות ביותר של הבוקר, לחלק מוצרי מכולת למנויים בבקרים, לתלות מודעות על לוחות ולחלק ברושורים שיווקיים בתיבות הדואר.

מנקים ומנקים

אינספור אנשים יכולים לומר לכם כי כאשר הם הזדקקו להכנסה חודשית גבוהה יותר הם פשוט עסקו בעבודת ניקיון פרטיות ושל משרדים. כאן כל מה שצריך לעשות הוא לסכם את הימים והשעות שנוח להגיע למשרד. זוהי עבודה שנעשית בדרך כלל בלילה לאחר שהמשרדים נסגרים או בשעות הבוקר המוקדמות.


לרשימת חברות המלאה לחץ כאן