מאמרים  »  חברות כ"א והשמה  »  רשימת חברות השמה

רשימת חברות השמה

ככל ששוק חיפוש העבודה הפך גדול יותר כך גם השירותים המוצעים בו צמחו והתפתחו, חברות רבות נשענו על בסיס הצורך הבסיסי של מציאת עבודה, חברות אלו מציעות פתרונות שונים למחפש העבודה ומטרתן היא קיצור התהליך הארוך והפשטתו ככל הניתן. לתוך הוואקום שנוצר נכנסו חברות הנקראות "חברות השמה" - מטרתן היא בעצם תיווך בין חברה המחפשת מועמדים פוטנציאליים לבין אדם המחפש עבודה.

חברת כח אדם לעומת חברת השמה

אנשים רבים מוצאים עצמם מבולבלים בין עשרות המושגים השונים כאשר כל רצונם הוא למצוא עבודה, חשוב להבין את ההבדלים בין החברות על מנת להגיע לתוצאה רצויה.

חברת כח אדם - חברות מסוג זה הינן בעצם המעסיק בפועל של העובד, ארגונים גדולים אשר מעדיפים מטעמים שונים לא להעסיק את העובד באופן ישיר משתמשים בחברות חיצוניות אלו על מנת לאתר ולהעסיק עובדים. אנשים המועסקים בדרך זו מוצאים עצמם לעיתים מקבלים תנאים מופחתים וזכויות סוציאליות קטנות יותר.

חברות השמה - חברת ההשמה אינה המעסיק בפועל של העובד, כל מטרתה היא תיווך - זיהוי מועמד מתאים ביותר לפי דרישות המעסיק והשמתו בחברה. בשיטה זו מועסק האדם באופן ישיר בחברה בה הוא עובד ללא מעסיקים צד ג' וכתוצאה מכך לרוב תנאי העבודה טובים יותר לרוב.

עבודה יעילה ונכונה מול החברות

לאחר שהבנתם את התהליך הכרוך בעבודה מול החברות השונות, והגעתם להחלטה לגבי עתידכם המקצועי תוכלו להיעזר ברשימה המלאה של חברות ההשמה המוצגת כאן באתר על מנת לעשות צעד נוסף בדרך למשרה הבאה שלכם.


לרשימת חברות המלאה לחץ כאן