מאמרים  »  חברות כ"א והשמה  »  איך לגרום לנציגות בחברת כח אדם לזכור אותך לטובה

איך לגרום לנציגות בחברת כח אדם לזכור אותך לטובה

אנשים בוודאי יתפלאו לשמוע שפעמים רבות ההשפעה שיש להם על נציגות חברת כוח האדם יכולה לגרום לכך שהם יוזמנו לראיון עבודה בחברה זו או אחרת לפני מועמדים רבים אחרים. למה? הכל במאמר זה.

אסתטיקה אישית משפיעה

אסתטיקה של אותו אדם שנכנס לחברת כוח האדם היא זו שמשפיעה על הרושם הראשוני שנוצר לגביו. יש לקחת בחשבון שבדיוק כפי שאתם מתרשמים מהתספורת, הטיפוח, הביגוד והריח הטוב של אדם זה או אחר, כך גם האנשים במשרד כוח האדם יתרשמו מכם. אם אתם מעוניינים שיזכרו אתכם יש לוודא שנכנסים למקום ומרשימים את העובדים בו.

תקשורת- כי אין תחליף

הדבר השני שישפיע על כך שיזכרו אתכם בא לידי ביטוי ביכולות התקשורתיות שלכם. אנשים שמסוגלים להיכנס אל מקום מסוים ולהעניק תשומת לב לכל האנשים שעובדים בו. לדעת כיצד להקשיב ולהזדהות עם מצבים שונים של העובדים בכוח האדם, האם אלו שאותם יזכרו. דבר זה בא לידי ביטוי גם טלפונית. אם אתם מסוגלים לתקשר בצורה הטובה ביותר וליצור שיחה חברית עם אותה נציגה איתה אתם מדברים, קרוב לוודאי שהיא תזכור אתכם.

קורות חיים מיוחדים

כל אחד מחפש דרך להתבדל. אחד עושה זאת על ידי ביגוד מיוחד, השני על ידי תספורת מיוחדת, השלישי על ידי פלרטוט וכאשר מדובר על מציאת מקום עבודה, ההמלצה היא לעשות זאת על ידי כתיבת קורות חיים ומכתב מקדים שירשים את נציגות כוח האדם. ההמלצה היא לכתוב מכתב מקדים בנימה אישית ולהדגיש את כל הסיבות שהופכות אתכם למועמדים המתאימים ביותר למשרה זו או אחרת.

לסיכום, טיפוח אישי, יכולת לתקשר בצורה טובה, חיוכים וקורות חיים מרשימים מבטיחים לכם שנציגת כוח האדם איתה תדברו תזכור אתכם.


לרשימת חברות המלאה לחץ כאן