מאמרים  »  חיפוש עבודה  »  חיפוש עבודה בלינקדאין כבר ניסיתם?

חיפוש עבודה בלינקדאין כבר ניסיתם?

מי שנמצא היום בשלב שבו הוא מחפש עבודה יודע בוודאי לומר שלא מדובר על עניין פשוט. אנחנו חיים בעידן שבו התחרות גדולה מאוד, ולכן כל אחד רוצה לעשות כל מה שהוא יכול על מנת הוא יוכל למצוא עבודה טובה שתכניס לו כסף ושתוכל לקדם אותו. אם עד היום עוד לא ניסיתם לחפש עבודה בעזרת לינקדאין, אז אין ספק שאתם צריכים לעשות את זה, כי לרשת החברתית המקצועית יש יתרונות רבים שכדאי לכם להתחיל לנצל.

מה היתרון של הרשת החברתית המקצועית?

היתרון הראשון הוא שאתם יכולים לבנות לעצמכם כרטיס אישי לאט ובלי לחץ, כך שתוכלו לחשוב על כל מילה שמתארת אתכם ולא תצטרכו לעשות את זה תוך כדי שבוחנים אתכם בראיון עבודה. בצורה כזאת כל ארגון שמחפש עובדים למעשה יוכל להיכנס לכרטיס שלכם, להתרשם ממנו וממה שכבר יצא לכם לעשות בחיים, ועל סמך ההתרשמות הזאת אותו ארגון יוכל להחליט האם הוא רוצה להזמין אתכם לראיון או לא. היתרון השני, והמשמעותי ביותר, זו העובדה שתוכלו להיות חשופים גם למקומות העבודה של חברים ומכרים שלכם, ובכך למעשה להגדיל את האופציות שלכם. אם יש לכם חבר שעובד במשרד עורכי דין והוא מקושר אליכם בלינקדאין, תוכלו גם אתם להיות חשופים אצלו, וכך להגדיל את מספר האנשים והארגונים שרואים את הכרטיס שלכם.

ההתמדה משתלמת

בין אם אתם בוחרים להתחיל לחפש עבודה בעזרת הרשת החברתית המקצועית ובין אם אתם רוצים לעשות את זה במקביל בעוד דרכים, חשוב ביותר לא לוותר ולא להתייאש. זה נכון שלא תמיד מציאת העבודה מתבצעת בדיוק בקצב שעליו אנשים חולמים, אך בסופו של דבר כל אחד יוכל למצוא עבודה ולהתחיל להתקדם.


לרשימת חברות המלאה לחץ כאן