מאמרים  »  טיפים נוספים  »  איך להגביר את הסיכוי שתקבלו העלאת שכר

איך להגביר את הסיכוי שתקבלו העלאת שכר

כולנו מכירים את הסיטואציות האלה שבהן אנחנו עובדים בארגון מסוים מזה חודשים או שנים רבות ועדיין לא מקבלים העלאה בשכר. אם חשבתם לרגע שהבוס שלכם יהיה זה שיגיע יום אחד ויציע לכם העלאה בשכר, הרי שאתם טועים, כי כל העלאה בשכר עבורכם זו הורדה ברווחים האישיים שלו, כך שטבעי שצעד כזה לא יגיע ממנו. יחד עם זאת, אתם יכולים להיות בטוחים שאם תפעלו על פי מספר צעדים ברורים ומחושבים, הסיכויים שלכם לקבל העלאה יהיו הרבה יותר גדולים, ועל כך במאמר שלפניכם.

יחסי האנוש שלכם חשובים

הדבר החשוב ביותר הוא להוכיח שיש לכם יחסי אנוש טובים. אין כוונת הדברים שאתם צריכים לקבל הכול מכל אחד מהקולגות שלכם או שאתם חייבים להיות החברים הכי טובים גם אחרי שעות העבודה, אבל בהחלט צריך להראות לכולם, ובעיקר לבוס, שאתם מסתדרים עם כל סוגי העובדים. בנוסף לכך, אתם צריכים גם להיות ראש גדול בעבודה ולקחת על עצמכם פרויקטים שלא תמיד קשורים רק אליכם, כי אין בוס שלא מעריך עובד שרוצה להיות מצטיין ותמיד עושה קצת מעבר למה שמבקשים ממנו.

שיווק עצמי

אם חשבתם לרגע שתוכלו לקבל העלאה בשכר כי מישהו אחר ימליץ עליכם בפני הבוס הרי שאתם טועים, וכאן בדיוק נכנס הנושא של השיווק העצמי. אתם צריכים להתחיל ללמוד כיצד למכור את עצמכם בתור עובדים מצוינים לבוס, ואין ספק שאם תעשו את זה אתם תראו מהר מאוד את התלוש החודשי שלכם משתנה. אומנם לא כולם טובים בשיווק עצמי וחלק מהאנשים רואים בזה שחצנות, אך האמת היא שאם אתם עובדים טובים אז בהחלט מגיעה לכם מידי פעם העלאה בשכר.


לרשימת חברות המלאה לחץ כאן