מאמרים  »  טיפים נוספים  »  3 דרכים לשפר את הפרופיל שלכם בלינקדאין

3 דרכים לשפר את הפרופיל שלכם בלינקדאין

אם אתם מעוניינים לפרסם את עצמכם בצורה הטובה ביותר באחת מרשתות החברתיות תעסוקתיות המוכרות ביותר בעולם, חשוב שתוודאו שאתם יודעים כיצד לערוך את הפרופיל שלכם בצורה האטרקטיבית ביותר. אם יש לכם פרופיל ואתם סבורים שהוא לא מספיק שיווקי, מאמר זה יעזור לכם לשפר את הפרופיל שלכם בלינקדאין.

קצת אודות לינקדאין

אחת מהרשתות החברתיות תעסוקתיות המוכרות ביותר ברחבי האינטרנט. רשת זו משמשת חברים מכל רחבי העולם ליצירת קשרים מקצועיים-תעסוקתיים-עסקיים. הרשת הושקה בשנת 2002 ובשנים האחרונות מספר חבריה עבר את המאה מיליון איש. לפני כמה שנים החברה הונפקה בנאסד"ק. רשת מוצלחת זו מאפשרת לכל אחד ואחת ליצור פרופיל ובו מפורט הניסיון המקצועי. לאחר מכן, היא מאפשרת לכל אחד להוסיף אליו חברים אחרים ברשת על מנת לקדם את הקשרים המקצועיים שלו בתחום התעסוקה והיזמות. בנוסף, יש אפשרות להצטרף אל קבוצה זו או אחרת בהתאם למכנה מקצועי משותף.

קידום באמצעות הפרופיל בלינקדאין

  • הדבר הראשון שכדאי לעשות הוא לפרסם את הפרופיל שלכם בלינקדאין גם באתר האינטרנט שלכם ובכל מקום בו אתם יכולים. דבר זה יגרום לאנשים שמעוניינים לראות את הפרופיל התעסוקתי שלכם להיכנס לפרופיל שלכם בלינקדאין בקלות יתר.
  • פרופיל מעודכן למצב השוק- יש לעדכן את הפרופיל מדי תקופה וזאת בהתאם למצב בשוק התעסוקה ולשאיפות שלכם. יש לכם אפשרות לערוך את הפרופיל, להדגיש חלקים מסוימים בו, להוריד לתחתית העמוד חלקים אחרים ועוד.
  • שיווקי- תמיד הוסיפו מימד שיווקי עדין לפרופיל שלכם. החליטו האם אתם מעוניינים לשווק את כרטיס הביקור התעסוקתי שלכם בצורה הומוריסטית יצירתית, בצורה סולידית מאוד, עם פנייה אישית לאנשים ועוד. פרופיל תעסוקתי שיווקי יחשוף אתכם ליותר אנשים.

לרשימת חברות המלאה לחץ כאן