מאמרים  »  חיפוש עבודה  »  איך מוצאים עבודה אחרי גיל 40

איך מוצאים עבודה אחרי גיל 40?

מציאת עבודה היא תמיד עניין קשה ומורכב. לא קל להתאים את עצמנו לדרישות של המעסיקים השונים ולעשות עליהם רושם טוב ורציני. לאנשים אשר עברו את גיל 40 קשה במיוחד למצוא עבודה. מציאת עבודה אחרי גיל 40 מהווה אתגר גדול מאוד, השאלה היא איך עושים זאת? אם עברנו את גיל 40 אנחנו חייבים למצוא דרך להפוך את הגיל שלנו ליתרון ולא לחיסרון. בכל תחום עיסוק לאנשים בני 40+ יש ניסיון תעסוקתי רב וידע מקצועי עשיר. כאשר אנחנו מגיעים לריאיון עבודה וגם למעשה בקורות החיים שלנו אנחנו חייבים להדגיש מצד אחד את הניסיון הרב שלנו ומצד שני את היכולת שלנו להסתגל וללמוד דברים חדשים.

מציאת עבודה בגיל 40 – משימה לא קלה...

מציאת עבודה בגיל 40 מהווה משימה לא קלה גם לעובדים מוכשרים מאוד. למעשה לאחר שנציין את הגיל שלנו בקורות החיים רוב המעסיקים לא יחזרו אלינו אפילו. בשביל שיחזרו אלינו ויזמינו אותנו לראיונות עבודה אנחנו יכולים לא לציין את הגיל שלנו בקורות החיים. דך נוספת למצוא עבודה אחרי שעברנו את גיל 40 היא לעשות זאת בעזרת קשרים(לקשר למאמר על קשרים למציאת עבודה). לכל אחד מאתנו יש קשרים דרך משפחה, חברים וקולגות שעבדנו איתם בעבר. בשביל למצוא עבודה אנחנו צריכים להפעיל את מערכת הקשרים שלנו ולקוות שהיא תעבוד.

כמובן, שלא מספיק לקוות למצוא עבודה בשביל שאכן תהיה לנו אחת.. בשביל למצוא עבודה בכול גיל וגם אחרי גיל 40 אנחנו צריכים להשקיע הרבה מאמצים והרבה זמן. רק על ידי כך שנשקיע זמן רב בחיפוש העבודה שלנו באינטרנט, דרך שמועות, דרך הטלפון ודרך חברות שמגייסות נוכל למצוא עבודה ולצאת ממעגל האבטלה אליו הגענו בחוסר רצון.


לרשימת חברות המלאה לחץ כאן