מאמרים  »  חיפוש עבודה  »  איך למצוא עבודה בפייסבוק

איך למצוא עבודה בפייסבוק

אם גם אתם שמעתם כי הרשת החברתית פייסבוק יכולה לעזור לכם בצורה משמעותית במציאת עבודה, בוודאי תשמחו לשמוע כי מה שסיפר לכם זאת, צודק! מאמר זה יעזור לכם להבין כיצד תוכלו למצוא עבודה בפייסבוק.

רשת חברתית- על מה מדובר?

רשת חברתית היא רשת אינטרנטית אליה מחוברים אנשים שמתקשרים ביניהם בכל מיני צורות. נכון להיום רשת הפייסבוק היא הרשת החברתית הפופולארית והחזקה ביותר. היא מונה כמות גדולה מאוד של אנשים ומציאה קבוצות ממוקדות לפי נושא או מיקום למציאת עבודה, חברה בה מפרסמים משרות של כל מיני חברות וכל מי שמעוניין למצוא עבודה יכול לפרסם נתון זה בפייסבוק ולהיעזר בקשרים של חבריו ברשת. נכון להיום אנשים מובטלים יכולים להסתמך במידה ניכרת על הרשתות החברתיות בעזרה במציאת עבודה.

פייסבוק- מה ההשפעה שלה?

אמנם איננו מציעים לכם להציע חברות לאחד מהמנכ"לים של חברה שבה תמיד רציתם לעבוד, אך אנחנו כן מציעים לחבור אל קבוצה של מחפשי עבודה, קבוצות תמיכה, דיון וקבוצות נוספות ברשת הפייסבוק. נכון להיום, פייסבוק היא אחד מהפלטפורמות המשפיעות ביותר ולכן לא מפתיע שאנשים רבים בוחרים בה כפלטפורמה אידיאלית גם למציאת עבודה. חשוב לדעת כי יש חברות רבות שמפרסמות מודעות דרושים ברשת החברתית. חברות אלו גם אחראיות על פורומים מקצועיים שונים ברשת ופעמים רבות מאתרים מועמדים אידיאליים ומזמנים אותם לראיון בחברה.

פייסבוק- כללים למציאת עבודה

  1. בנייה נכונה של פרופיל – חשוב מאוד לעבור על הכרטיס שלכם ולערוך אותו בצורה המדויקת ביותר. אם יש לכם ניסיון בתור בונה אתרי אינטרנט יש לכתוב זאת ככותרת ברורה ולהשתייך אל קבוצות חברתיות של בוני אתרים ומחפשי עבודה בתחום האינטרנט.
  2. מילות מפתח- תמיד יש לשלב מילות מפתח רלוונטיות למשרה בה אתם מעוניינים בכרטיס הפייסבוק שלכם. חשוב להשתמש במילות מפתח הן בעברית והן באנגלית.
  3. השתייכות לקבוצות- חשוב להשתייך לכמה שיותר קבוצות ממוקדות לחיפוש עבודה בתחום שמעניין אתכם.

לרשימת חברות המלאה לחץ כאן