מאמרים  »  טיפים נוספים  »  האם אתה מרוויח בהתאם למקובל?

האם אתה מרוויח בהתאם למקובל?

אם אינכם יודעים האם אתם מרוויחים בהתאם למקובל בוודאי תשמחו לדעת שיש לכם קלה ומהירה לבדוק זאת. מאמר זה יעזור לקוראים להכיר את טבלאות השכר של חברות כוח האדם.

טבלת שכר- על מה מדובר?

טבלת שכר היא טבלה שמרכזת את כל הנתונים הקיימים אודות השכר בתחומים תעסוקתיים שונים. אבלת השכר בדרך כלל מורכבת מנתונים שנאספו מחברות גדולות ומנתונים שסופקו על ידי חברות כח אדם והשמה. חשוב לדעת שהשכר שמצוין בטבלה תמיד יהיה שכר הבסיס, כלומר השכר ללא בונוסים, הטבות נוספים ותנאים סוציאליים על פי חוק. הטבלה נחלקת ל:

  1. תחומים- יש טבלאות של תחומים ספציפיים, כמו עולם ההייטק ויש טבלאות שכר שמרכזות את רוב תחומי התעסוקה.
  2. תפקיד - לכל תחום בטבלה משויכים משרות מקצועיות שונות.
  3. שנות ניסיון- הטבלה נחלקת לפי רמת ניסיון, לאנשים ללא ניסיון, לאנשים עם רמת ניסיון התחלתית, רמה ממוצעת ובכירים.
טבלאות שכר משמשות אנשים שמעוניינים להבין האם הם מרוויחים בהתאם למקובל בשוק ואנשים שניגשים לראיונות עבודה ומעוניינים לדעת מהו השכר הממוצע עליהם לדרוש.

תפקיד השכר בחיינו

תפקיד השכר בחיינו עצום. הוא משפיע על הערכה העצמית שלנו, על שביעות הרצון שלנו במקום העבודה וכמובן על רמת ואיכות החיים אותה אנו יכולים לקיים עבורנו ועבור בני המשפחה שלנו. לכן, אם אתם חשים שמגיע לכם יותר ומעוניינים לדעת מה משלמים כיום על העבודה אותה אתם עושים, הרעיון הטוב ביותר יהיה לבדוק את עניין על ידי בחינת טבלת שכר של אחת מחברות כוח האדם או ההשמה המוכרות. בצורה כזו, תוכלו לעשות השוואת שכר בין הרשום לשכר אותו אתם מקבלים ותוכלו לדרוש העלאה ריאלית בשכר.


לרשימת חברות המלאה לחץ כאן