מאמרים  »  טיפים נוספים  »  לא רק קורות חיים - פניות יזומות לחברות ומעסיקים

לא רק קורות חיים - פניות יזומות לחברות ומעסיקים

ידוע שתהליך חיפוש עבודה הוא תהליך לא פשוט שדורש הרבה אנרגיות וסבלנות. מאמר זה יעזור לכם להבין כיצד ביצוע של מספר פעולות במקביל יכול לעזור לכם להשיג את אותה משרה בה אתם מעוניינים.

סבלנות- מילת המפתח

תהליך מציאת עבודה דורש סובלנות. כל אדם חייב להבין שעל רוב המשרות בשוק יש הרבה מועמדים ולכן לוקח זמן עד שחברה עוברת על קורות החיים שלכם, מזמינה אתכם למבחנים שונים ומחליטה האם אתם מתאימים למשרה אותה היא פרסמה. כיוון שיש כל כך הרבה מועמדים וכיוון שפעמים רבות יש אנשים עם יותר ניסיון, חשוב להיות סובלניים ולהמשיך עם תהליך חיפוש העבודה.

קורות חיים- שליחה חכמה

כתיבת קורות חיים שמותאמים לתחום המשרה בה אתם מעוניינים לעבוד יכולה לעזור לכם במידה רבה. הדבר השני אותה חשוב לעשות הוא לדאוג לשלוח את קורות החיים שלכם לחברות רבות שעוסקות באותו תחום מקצועי בו אתם מעוניינים לעבוד. נכון להיום יש אפשרות לעשות זאת במהירות ובמקצועיות על ידי פנייה אל אתר של שליחת קורות החיים. כאן הקורות חיים שלכם יישלחו לחברות באותו אזור בו אתם מעוניינים במהירות ואילו כל שיישאר לכם לעשות הוא להמתין לטלפונים לגבי משרות.

פנייה יזומה- תמיד מבורכת!!

פניה ישירה אל החברות והמעסיקים אצל אתם מעוניינים לעבוד יכולה להיתפס בעיני החברה כחוצפה, אך באותה מידה היא יכולה להיתפס כתעוזה מנצחת. כך או כך המעסיקים יזכרו את השם שלכם, דבר שיכול לעזור לכם למצוא עבודה בחברה. בנוסף, יש אפשרות להיכנס אל אתרי החברות בהן אתם מעוניינים לעבוד ולשלוח קורות חיים למשרות שמפורסמות ישירות באמצעות החברה.

לסיכום, שליחה חכמה של קורות חיים ופנייה יזומה אל אותן חברות בהן אתם מעוניינים לעבוד יכולות להוביל לאותה תוצאה בה אתם מעוניינים. נסו זאת, אך בצורה חכמה ומנומסת.


לרשימת חברות המלאה לחץ כאן