מאמרים  »  טיפים נוספים  »  קשרים הוא שם המשחק - תתחילו לטפח אותם!

קשרים הוא שם המשחק - תתחילו לטפח אותם!

אי אפשר להתעלם מהעובדה שקשרים מועילים בכל תחום במדינת ישראל. אם אתם מעוניינים להתקבל למקום עבודה זה או אחר או לשווק את עצמכם כמומחים שעובדים כעצמאיים, תצטרכו לעשות זאת בחוכמה, כלומר על ידי יצירת קשרים. במאמר זה תוכלו לקרוא כיצד ניתן לבנות קשרים שיעזרו לכם להתקדם הלאה בחיים.

כנסים מקצועיים- יצירת קשרים

אם אינכם יודעים כיצד תוכלו ליצור קשרים שיובילו אתכם למשרה הבאה שלכם או ללקוחות הפוטנציאליים שלכם, בוודאי תשמחו לשמוע שיש דרכים רבות ליצירת קשרים. אחת מהן היא הגעה אל כנסים מקצועיים. אם למשל אתם מעוניינים למצוא משרה בתחום בניית אתרים או שאתם מעוניינים לשווק את עצמכם כעצמאיים, ההמלצה היא לברר אילו כנסים מקצועיים מתקיימים בכל הקשור אל עולם האינטרנט. הגעה אל כנסים אלו תפתח בפניכם אפשרות להכיר אנשים חדשים מהתחום ואף אפשרות לקיים קשרי פעולה פוריים.

קבוצות ברשת החברתית ועוד

אפשרות נוספת היא להירשם לרשתות חברתיות שבהם פועלות כל מיני קבוצות חברתיות שמתמקדות בכל הקשור אל עסקים ותחומי עניין שקרובים לתחום העניין שלכם. קבוצות חברתיות ברשתות החברתיות הן לא רק לשם שיווק עצמי ומציאת עבודה אלא גם מהנות ויכולות לתרום רבות להתנהלות החברתית שלכם בחיי היומיום. אפשרות נוספת היא לטפח קשרים אישיים עם אנשים שאתם מכירים זה שנים ועוסקים בתחומים שונים. יש לקחת בחשבון שישראל היא מדינה קטנה וברגע האמת, רוב האנשים אותם אתם מכירים ישמחו לסייע לכם למצוא עבודה על ידי שליחת קורות החיים שלכם לאנשי מפתח במקום העבודה שלהם או פרסום העובדה שאתם מחפשים עבודה בקיר הפרופיל הפרטי שלהם ברשת החברתית.

לסיכום, קשרים יכולים לעזור לכם במידה רבה בכל תחום בחיים, אם בתחום התעסוקתי ואם בתחומים נוספים. לכן, מומלץ לפתח קשרים גם למטרת הכרת אנשים מסקרנים שעוסקים בתחומים דומים או זהים לשלכם וגם על מנת להרחיב את המעגל החברתי שלכם.


לרשימת חברות המלאה לחץ כאן