מאמרים  »  כתיבת קו"ח  »  5 יתרונות של הפצת קורות חיים

5 יתרונות של הפצת קורות חיים

יש הרבה שלבים שלא קל להתמודד איתם בחיים, ואחד מהם זה השלב שבו מחפשים עבודה. אם גם אתם נמצאים היום במצב שבו אתם רוצים לחפש עבודה ולא לגמרי יודעים איך לעשות את זה, אז אין ספק שהדבר הראשון שעליכם לעשות הוא להכין קורות חיים ולחשוב איך אתם רוצים לחלק אותם. אתם תוהים מדוע הפצת קורות חיים מהווה יתרון? הינה לכם מספר סיבות:

  • תוכלו לקבל רעיונות – ככל שאתם מפיצים את קורות החיים שלכם ליותר מקומות למעשה אתם קוראים יותר מודעות דרושים, וכך למעשה תוכלו לקבל רעיונות לגבי משרות ותפקידים שבהם תוכלו להשתלב.
  • הפצה גדולה יותר מביאה סיכוי גדול יותר – ככל שיותר אנשים יראו את קורות החיים שלכם כך הסיכוי שמישהו מהם יזמין אתכם לראיון הולך וגדל.
  • חיפוש שלא דורש מאמץ – בימינו להפיץ כמה שיותר את קורות החיים שלכם זה לא דבר שדורש מכם מאמץ, כי תוכלו לעשות זאת על ידי המחשב, אז למה לא לנסות זאת?
  • השתמשו בקשרים – בעת הפצה של קורות חיים תוכלו לדאוג לכך שהחיפוש שלכם יהיה יעיל עוד יותר, וניתן יהיה לעשות זאת אם תפעילו את הקשרים שלכם ואם תנסו למצוא משרות בעזרת אנשים שאתם מכירים.
  • דרך נוחה להציג את עצמכם – קורות החיים שלכם זו דרך נפלאה שבעזרתה תוכלו להציג את עצמכם, ויש הרבה אנשים שעושים זאת הרבה יותר טוב בכתב מאשר בע"פ. לכן כדאי שתפיצו את קורות החיים לכל מקום אפשרי וכך הסיכוי למצוא מקום טוב לעבודה יגדל.

הדבר החשוב באמת שכדאי לזכור כשמחפשים עבודה זה שלפעמים כל מה שצריך זה להתעקש, להתמיד ולהיות סבלניים, כי בסופו של דבר גם אתם תמצאו משרה טובה.


לרשימת חברות המלאה לחץ כאן