מאמרים  »  כתיבת קו"ח  »  לאמיצים בלבד: קורות חיים מחוץ לקופסא

לאמיצים בלבד: קורות חיים מחוץ לקופסא

אם חשבתם לרגע שאתם היחידים שמחפשים היום עבודה בתחום שבו הייתם רוצים להשתלב, הרי שאתם טועים, כי תמיד יש עוד ועוד אנשים שמתמודדים על התפקיד שהיה מעניין גם אתכם. אם כן, מה אפשר לעשות ואיך אפשר לגרום לכך שדווקא אתכם יזמינו לראיון עבודה? ואם כבר הזמינו אתכם, איך אפשר לגרום לכך שדווקא אתכם לא ישכחו? האמת היא שהכול מתחיל בקורות החיים שלכם, והגיע הזמן שגם אתם תתחילו לחשוב מחוץ לקופסא.

רעיונות קטנים שעושים שינוי גדול

עד היום רוב האנשים היו מכינים קורות חיים שתמיד היו כתובים בצבע שחור על גבי לבן ובדרך כלל גודל הכתב ואפילו הגופן היה זהה בין רוב האנשים. עכשיו שימו את עצמכם לרגע אחד במקום של אותו אדם שמקבל את כמויות קורות החיים האלה בכל יום, האם באמת כל דף כזה היה יכול להיראות לכם שונה? בוודאי שלא, כי הם כולם זהים. לכן אחד מהטיפים החשובים ביותר הוא פשוט להעיז לעשות משהו שונה מבחינת הגרפיקה. מותר לכם לשנות את הכתב, מותר לשנות את הצבע ומותר לכם אפילו להוסיף ציור שיוכל לסמל את מי שאתם או את המסר שאתם רוצים להעביר, ובהחלט כדאי לנצל חלק מהאופציות האלה.

הקימו אתר אינטרנט

אם אתם רוצים להשקיע בקורות החיים שלכם ולספר לצד השני מי אתם באמת, מה אתם יכולים לעשות ולאיזה תפקיד אתם מעוניינים, תוכלו אפילו לחשוב על הקמת אתר אינטרנט משלכם. בצורה כזאת תוכלו לשלוח את הלינק לאתר, והאתר למעשה יהיה קורות החיים שלכם. אין ספק שצריך אומץ כדי לעשות את זה וצריך להעיז להיות מקוריים, אך בסופו של דבר המקוריות הזאת יכולה להתגלות כמאוד משתלמת וכדאי שתנסו זאת.


לרשימת חברות המלאה לחץ כאן