מאמרים  »  חיפוש עבודה  »  יתרונות של עבודה בחברת הייטק

יתרונות של עבודה בחברת הייטק

אם סיימתם את לימודיכם או שעשיתם הסבה מקצועית וכעת אתם מתלבטים אם להתחיל לעבוד בחברת הזנק או בחברת הייטק, בוודאי תשמחו לקרוא אודות כל היתרונות של עבודה בחברת הייטק. הבה נתחיל.

חברות הייטק - הבחירה הנכונה

הדבר הראשון אותו יש לדעת הוא שכיוון שיש חברות בסדר גודל שונה, חשוב מאוד לבדוק את הנתונים ואת היתרונות של כל חברת הייטק בה אתם בוחרים. נכון להיום יש חברות בינלאומיות שלהם יש סניף גם בישראל וכמות העובדים בהם נמדדת בכמה מאות עובדים ויש חברות הייטק בינוניות שכמות האנשים בהן מגיעה למאה עובדים פלוס מינוס. אם תהיתם בחברות סטארט אפ מספר העובדים מגיע בדרך כלל לעד חמישים אנשים.

מה מקבלים בחברת הייטק

היתרונות של עבודה בחברת הייטק רבים וכוללים את הפרמטרים הבאים:

  1. תנאי שכר- עבודה בחברת הייטק מבטיחה בדרך כלל שכר גבוה יותר מאשר עבודה בחברה ציבורית או עבודה בחברות פרטיות קטנות שמספקות שירותים בתחומים אחרים מהייטק, סוגים שונים של טכנולוגיה, ביוטכנולוגיה ועוד.
  2. ביטחון תעסוקתי- נכון להיום אין ביטחון תעסוקתי בשום מקום עבודה, אך רוב האנשים טוענים שניתן עדיין למצוא זאת בחברות הייטק גדולות.
  3. תרבות ארגונית- בחברות הייטק יש תרבות ארגונית ענפה ממנה לא ניתן להתעלם. רוב העובדים נהנים מהנחות והטבות למופעים ואירועי תרבות שונים.
  4. קידום- אפשרויות הקידום רבות יותר בחברת הייטק גדולה. כאן, ניתן לומר שאם התחלתם בתפקיד ראשוני בהחלט קיימת אפשרות להתקדם.
  5. הכשרה- יש לקחת בחשבון שברוב חברות הייטק ניתנת הכשרה ספציפית למוצר או לשירות אותו החברה מפתחת או מציעה ללקוחותיה, דבר שמהווה יתרון משמעותי בעבודות הבאות שלכם בענף זה.
  6. הטבות סוציאליות ועוד - כרטיס אוכל למסעדות שונות באזור, מתנות לחג, בונוס שנתי ועוד.

לרשימת חברות המלאה לחץ כאן