מאמרים  »  ראיון עבודה  »  איך תגרמו לכך שיזכרו אתכם בראיון עבודה

איך תגרמו לכך שיזכרו אתכם בראיון עבודה

לסיים את הלימודים ולא להצליח למצוא עבודה זו מנת חלקם של הרבה מאוד אנשים, ואין ספק שמדובר על תקופה לא סימפטית במיוחד. אם גם אתם נמצאים היום בשלבים שבהם אתם מחפשים עבודה, בהחלט אפשר להבין מדוע אתם חשים לחץ ומדוע אתם רוצים למצוא עבודה כמה שיותר מהר. אחד מהדברים החשובים ביותר שאתם צריכים לעשות, זה להבין שאתם לא היחידים שמחפשים עבודה, ולכן עליכם למצוא את הדרך להתבלט על פני האחרים.

האישיות שלכם

אם תנסו לחשוב איך תוכלו לגרום לכך שיזכרו דווקא אתכם אחרי ראיון עבודה ולא מישהו אחר, אתם תראו שהרבה פעמים התשובה צריכה להיות קשורה לאישיות ולכישורים שלכם. כלומר, אם ניקח אדם עם קורות חיים יחסים דומים לשלכם ונראה שבסופו של יום המראיין יזכור אותו ולא אתכם, זה כנראה בגלל שאותו אדם ידע מה להדגיש. אתם צריכים למצוא את הדרך שתהפוך אתכם להיות מיוחדים יותר לעומת שאר המועמדים, אך הדבר החשוב ביותר הוא לזכור שצריך לעשות את זה בפרופורציות ובצורה מקצועית. אין כל טעם לנסות להצחיק את המראיין או לנסות למשוך את תשומת ליבו בדרכים אישיות, כי הדבר החשוב מכל הוא ליצור רושם של מקצוענות אך לבדל את עצמכם מהשאר.

שימו לב ללבוש שלכם

עוד דברים שיכולים לעזור לכך שיזכרו דווקא אתכם בסוף יום הראיונות ולא אנשים אחרים, זו השאלה מה אתם לובשים ואיך אתם מתנהלים. יכול להיות שבחיי היום יום לא נראה לכם שיש לכך משמעות גדולה, אך האמת היא שזה בהחלט יכול להשפיע לטובה או לרעה על המצב. לכן כדאי לכם להשקיע בלבוש שלכם וכדאי יהיה לשלב בלבוש גם פרט יוצא דופן שיוכל למשוך את תשומת ליבם של המראיינים.


לרשימת חברות המלאה לחץ כאן