מאמרים  »  חברות כ"א והשמה  »  יתרונות של עבודה דרך כח אדם

יתרונות של עבודה דרך כח אדם

חברות כוח אדם הם הכוח המניע של אנשים רבים שמעוניינים להשתלב בתחום התעסוקתי. מאמר זה יציג בפני הקוראים את היתרונות של עבודה דרך כח אדם.

כח אדם- על מה מדובר?

חברת כח אדם היא חברה שמציע למתעניינים משרות לטווח קצר, בינוני וארוך. החברה היא זו שמשלמת את השכר לעובד ואחראית על כל התנאים המגיעים לו. ההבדל בין חברת כח אדם בין חברת השמה בא לידי ביטוי בכך שחברת כח אדם היא המעסיק הראשי וחברת השמה היא רק המתווכת. נהוג שלאחר תקופה מסוימת העובד נקלט באותה חברה או מקום עבודה כחבר מן המניין.

היתרונות של חיפוש עבודה

יש יתרונות רבים של חיפוש עבודה דרך חברת כח אדם. יש לקחת בחשבון שהמאגרים של חברות כח אדם ידועות גדולים מאוד ולכן כל שנדרש הוא לבצע הליך רישום קצר ולאחר מכן לדפדף במשרות הקיימות ואף לבקש את עזרתה של רכזת כח האדם על מנת שתנסה לתווך ביניכם לבין כמה מקומות עבודה. כל שצריך הוא לספק לחברה את כל הנתונים שחשובים לכם והיא כבר תיעשה את שאר העבודה. היתרונות של חיפוש עבודה באמצעות חברת כח אדם בא לידי ביטוי ביעילות ובחסכון בזמני חיפוש ושליחת קורות חיים. בעובדה שהחברה מרוויחה מכך שאתם מועסקים במשרה מסוימת ולכן היא מעבירה אתכם הכנה מקדימה לראיונות עבודה, קורס הכשרה זה או אחר ומספקת לכם מגוון כלים על מנת שתהיו מוכנים לתחום תעסוקתי זה או אחר.

כח אדם והחוק

תהליך מציאת עבודה באמצעות חברת כח אדם הוא בדרך כלל תהליך מהיר ויעיל. כאן, לא צריכים להתחיל ולשלוח לכל חברה קורות חיים ולקוות שהיא תחזור אליכם או לעבור בין החברות ולברר מי זקוק לעובדים. חברת כח אדם מרכזת בכל במקום אחד. כמו כן, חשוב לדעת שהתיקון שבחוק העסקה על קבלני כוח אדם, תקופת העסקה ראשונית בחברת כח אדם תמיד תהיה שלושה חודשים וכשניתן להמשיך לתשעה חודשים. לאחר מכן, מקום העבודה צריך לקבל החלטה האם לקלוט אתכם אל בין שורותיו או לא.

לסיכום, מציאת משרות לטווחים שונים, קבלת כלים שיעזרו לכם להתקבל למקומות עבודה, העסקה על ידי חברת כוח האדם, מאגר גדול של משרות במקום אחד והכשרות הם רק חלק מהיתרונות של עבודה דרך כח אדם.


לרשימת חברות המלאה לחץ כאן