מאמרים  »  טיפים נוספים  »  5 יתרונות של עבודה מהבית

5 יתרונות של עבודה מהבית

המצב הנוכחי בשוק העבודה הוא קשה. אנשים רבים מתקשים למצוא עבודה קבועה ומכניסה לאורך זמן רב. בשביל שנוכל להתפרנס בכבוד אנחנו יכולים לעבוד מהבית. לעבודה מהבית יש הרבה יתרונות. נמנה כמה מהן:

אם אתם עדיין לא מבינים 'איך עושים קורות חיים?' חשוב שתוודאו אתם נשמעים לכללים הבאים:

  1. עבודה מהבית מאפשרת לנו לעבוד בשעות שנוחות לנו.
  2. כאשר אנחנו עובדים מהבית אנחנו המנהלים של עצמנו.
  3. יתרון נוסף וברור של עבודה בבית הוא שכאשר אנחנו עובדים בבית אנחנו יכולים להיות גם עם הילדים שלנו (יש שיגידו שזה גם חיסרון - תלוי באופי העבודה וכו').
  4. כאשר אנחנו עובדים בבית שלנו אנחנו לא צריכים לשכור משרד ולשלם כסף רב על שכירות ויתרון נוסף של עבודה מסוג זה הוא שהיא מאפשרת לנו לעבוד בצורה עצמאית ולא כשכירים.
  5. גמישות מקסימלית לעשות סידורים ודברים נוספים בזמן שנוח לנו מבלי לבקש אישור מאף אחד.

האם עבודה מהבית משתלמת?

השאלה שצריכה להישאל היא האם עבודה מהבית משתלמת? התשובה לכך תלויה בסוג העבודה וגם באופי של הבן אדם. יש אנשים שאורח החיים העצמאי ועבודה מהבית יכולים להתאים להם, ויש כאלו שחייבים אינטראקציה יומיומית עם אנשים סביבם וקשה להם לעבוד לבד או בסביבה ביתית. בשורה התחתונה, לא לכל אחד מתאים לעבוד מהבית.

אנחנו יכולים לדעת אם מתאים לנו לעבוד מהבית רק דרך הניסיון. כדאי לכולנו לנסות לפחות לתקופה של מספר חודשים לעבוד מהבית. עבודה מסוג זה יכולה להיות פתרון נפלא בשבילנו אם היא מתאימה לנו. בדרך כלל אנשים שיש להם בעיה של ביישנות או שקשה להם לעבוד מתשע עד חמש כל יום יכולים להפיק את המיטב מעבודה מהבית הפרטי שלהם. עבודה זו מאפשרת להם לבטא את הכישרונות שלהם בצורה חופשית ומרבית.

לסיכום, ניתן לומר, שהבחירה לעבוד מהבית מאפשרת לנו לחיות חיים גמישים ומספקים מאוד. כדאי לנו לעבוד מהבית אם אנחנו רוצים לעבוד בצורה יעילה מבלי להתפשר על איכות החיים שלנו. מי שעובד מהבית קובע לבד את המסגרת התעסוקתית שלו ואת סדר היום שלנו וכך הוא לא צריך להרגיש כאילו מנהלים אותו או אומרים לו מה לעשות. עבודה מסוג זה מתאימה מאוד לאנשים עצמאיים.

כדאי לדעת, שעבודה מהבית אין פירושה שאי אפשר לשלוח קורות חיים. כיום, יותר ויותר מעסיקים (בעיקר בתחומי הייטק/אינטרנט אבל לא רק) מודעים לעניין ומאפשרים לעובדיהים לעבוד מהבית, בין אם כפרילאנסרים ובין אם כשכירים. דבר זה מאפשר למעסיקים לחסוך עלויות כגון דמי נסיעות, הוצאות משרד, מחשב וכו'. את קורות חייכם ניתן להפיץ דרך העמוד הזה

בניית קורות חיים- נקודות חשובות ליישום


לרשימת חברות המלאה לחץ כאן